دستگاه تزریق پلاستیک به عنوان یک پرس تزریق هشت که این دستگاه برای تولیدات محصولات هم مورد استفاده قرار میگیرد که محصولات پلاستیکی که فرایند قالب گیری تزریقی هست که دستگاه تزریق پلاستیک دو دسته تقسیم میشود که این واحد تزریق گیره آن را تشکیل میدهد.که اگر شما عزیزان در ادامه این مطالب با ما همراه باشید در مورد قالب گیری تزریق پلاستیک دو تا نکته را در آن مورد بررسی قرار می‌دهیم که دلیل اصلی آن ها روند قالب تزریق پلاستیک خیلی محبوب هستند که بیشترین دستگاه ها بخاطر بهترین وسیله ها مقدارهای زیادی از قطعات پلاستیکی هست که مدل های زیادی از دستگاه قالب را در بر دارد که محصول تاثیر گذار را وابسته میکند.

دستگاه تزریق پلاستیک به صورت یک سلیندر و یک ماردون هست که سلیندر های آن به صورت پلاستیک های ذوب شده هستند که این قالب ها را هدایت می‌کند قالب حاوی یکسری فضاهای ایجاد شده هستند که ذوب میشوند و بعد سرد میشوند تا یک شکل نهایی ایجاد کند.
که این دستگاه تزریق پلاستیک با همه تکنولوژی و فناوری های تولید شده قیمت پایین‌تر و کیفیت آن ها خوب نیست بلکه با داشتن وزن ایده آل باعث ایجاد کیفیت بالا خواهد بود که ۲سال هم گارانتی دارد و این فروش را به مشتریان خود میرساند که همه این دستگاه تزریق پلاستیک در اروند نگر ارشد خیلی قیمت مناسب هست و میزان نسبت به همه دستگاه های تزریق پلاستیک چینی ایرانی در شرکت اروند نگر ارشد ایجاد شده هست.
شرکت اروند نگر ارشد دستگاه تزریق پلاستیک در این خصوص طراحی داشته که خیلی از مراجعین تاکنون بازدید داشته اند از این مورد که ارتباط زیادی با این مورد داشته اند.که اگر به طور کلی بخواین بپردازیم پلاستیک و لایه های جدایی ناپذیر که در زندگی هستند که این موردها خیلی گسترده و پهناور هستند که در این صنعت پلاستیک وجود دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی چیست؟

دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی که ساخته شده با تکنولوژی آپدیت و بدست گرفتن قطعات با ساخت و کیفیت پیشرفته که باعث افزایش سرعت بالا کیفیت تضمینی توسط دستگاه ارائه میشود که از دیگر مزیت های شرکت اروند نگار ارشد دستگاه های تزریق پلاستیک تولید شده هست که تا ۲سال گارانتی دارد که با نصب آموزش رایگان ۱۵سال خدمات بعد از فروش را به مشتری ها ارائه می‌دهند که از مزایا دیگر دستگاه تزریق پلاستیک ارون نگار ارشد هست که قیمت مناسب خیلی باصرفه تر هست که دستگاه چینی ایرانی را دارا هست.که مشخصات فنی دستگاه تزریق ایرانی را دارد این هست که شرکت اروند نگار ارشد از بهترین شرکت هوایی هست که پروفروش و کاربردی ترین دستگاه تزریق پلاستیک که هم از لحاظ قیمت خیلی بصرفه هستند و هر از لحاظ کارایی به صرفه هست که دستگاه تزریق هم سادگی دارد هم قابلیت ۹۵ درصد از مواد پلاستیکی از مصنوعات پلاستیکی هستند.
که شرکت اروند نگار ارشد برای ایجاد ساخت دستگاه های تزریق پلاستیک از قطعات هیدرولیکی، مکانیکی و الکتریکی کیفیت فوق العاده بالا کارایی زیاد استفاده میشود که با قطعات زیاد هستند که دستگاه های ایرانی در تیراژ و تناژ ۱۰۰تا ۷۰۰تن بازدهی دارند که مشابه دستگاه چینی سرعت دارد که تولید زیاد هم دارند.
مشخصات واحدهای مختلف دستگاه تزریق پلاستیک در شرکت اروند نگار ارشد

. سیستم کنترل دستگاه‌های تزریق پلاستیک که مجهز به ۲عددCPU هست که میتوان بصورت دقیق و سرعت بالا در نظر گرفت.
. قابلیت مشاهده و گزارش گرفتن از خط تولید و خط های سیستمی در دستگاههای تزریق پلاستیک
. قابلیت ثبت کردن و ذخیره داده ها در قالب حافظه داخلی دستگاه تزریق پلاستیک
. قابلیت نصب و پشتیبانی ربات در دستگاه تزریق پلاستیک
.نمایش دمای روغن هیدرولیک مخزن و دستگاه تزریق پلاستیک
. نمایشگر آنلاین که باعث رشد و توسعه در عملکرد ماشین و کارایی جهت کنترل و کیفیت بررسی محصولات دستگاه تزریق پلاستیک
. تجهیزات به سیستم عمل گرایی l/O که هم داده ورودی و هم داده خروجی دیجیتال در دستگاه های تزریق پلاستیک
. سیستم کنترل شده در حرارت PlD که باعث کنترل دقیق و دمای سیلندر در دستگاه تزریق پلاستیک
. صفحات نمایش TFT در دستگاه تزریق پلاستیک
. قابلیت تغییر زبان به چند مدل از زبان از جمله انگلیسی ، فارسی ،عربی، ترکیه‌ای و…

واحد تزریق دستگاه های تزریق پلاستیک

. هیدروموتور دستگاه تزریق پلاستیک با کارایی بالا سرعت بالا گشتاور بالا
. قابلیت تنظیم کنترل تراکم مواد گیری در دستگاه تزریق پلاستیک
. مجهز به سیستم های بارگیری قابلیت در تزریق پلاستیک
. انتخاب کردن در نوع و اساس ابعاد و نیاز مشتری در ساخت دستگاه تزریق پلاستیک
. قابلیت ایجاد و کنترل عملگرایی در سه حالت که باعث ایجاد سه حالت از محل و زمان فشار در ایجاد سازی ساخت تزریق پلاستیک هست.
. ایجاد تجهیزات تزریق که ایجاد کننده توسط چندتا خط کش با دقت بالا در دستگاه تزریق پلاستیک
. سیستم تزریق چند مرحله تزریق پلاستیک

واحد گیری دستگاه تزریق پلاستیک
. قابلیت ساخت ساز در پران و حالت های مختلف در دستگاه تزریق پلاستیک
. تجهیزات سیستم هیدرولیکی و پنوماتیکی برای کارایی دستگاه تزریق پلاستیک
. محافظت کردن الکترونیکی ، هیدرولیکی، مکانیکی درب ها جهت کارکردی ایمن مطمن در دستگاه تزریق پلاستیک
. میل تابیار که پوشش های کرم سخت باعث ضریب کشش بالا
.سیستم قالب دقت بالا در دستگاه تزریق پلاستیک
. استفاده از ایجاد کردن های کفشک های تنظیم شده عمر بوش های صفحه در شرکت اروند نگار ارشد دستگاه های تزریق پلاستیک
. و ایجاد کنترل دقیق از حرکت های که توسط خطکشی الکترونیکی دقت بالا
. سیستم قفل گیری در نقطه مقابل و متصل شده روبرو هم

واحد هیدرولیک در دستگاه تزریق پلاستیک
. هیدروموتور پیستونی گشتاور های بالا صدا کم در دستگاه تزریق پلاستیک
. مدار هیدرولیک با استفاده ایجاد هیدرولیک کارایی زیاد سرعت بالا
. طراحی مناسب در مدار هیدرولیک برای دسترسی آسان به همه آلمان های دستگاه های تزریق پلاستیک
. استفاده از ساخت ساز از شیر پروپرشنال ایجاد کنترل دقیق سرعت زیاد عملکرد بالا از همه دستگاه ها.

فرایند دستگاه تزریق پلاستیک یکسری طیف گسترده هستند که این قطعه ها در شکل بعد مختلف هستند که همه این ها یکسری فرایند تزریق پلاستیک هستند که قالب را به صورت خمیر شکل در می‌آورند که در اطراف قالب به صورت مختلف طراحی شده که در دستگاه تزریق پلاستیک قطعات مختلف به وجود میآورد.
که دستگاه تزریق پلاستیک زیادی رو به همراه دارند.
شرکت اروند نگر ارشد که بهترین پرکاربردترین دستگاه تزریق پلاستیک هست که ساخت دستگاه تزریق پلاستیک قطعات پلاستیکی در ۱۰۰تا۶۰۰تن بازدهی دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی با فناوری روز دنیا ساخته شده که همه قطعات در بر دارد که قیمت پایین تر کیفیت خوب نیست که همه دستگاه خارجی هم از این مورد در هر قطعات مختلف مورد بررسی قرار میگیرد که در ساخت قطعات مختلف مورد بررسی قرار میگیرد که دستگاه تزریق پلاستیک در شرکت اروند نگر ارشد مورد استفاده زیاد قرار گرفته هست که میتوان گفت پرفروش ترین و کاربردترین دستگاه تزریق پلاستیک هست که به صرفه هستند که از جمله هیدرولیکی ، مکانیکی ، الکترونیکی کیفیت زیاد دارد . تمامی مراحلی که در دستگاه تزریق پلاستیک به صورت پیشرفته هست که با تزریق پلاستیک خمیری داخل قالب های مختلف تولید میشوند که همه این مراحل دستگاه تزریق پلاستیک استفاده مختلف دارند که همه قطعات در بر دارد.
دستگاه تزریق پلاستیک ابزارهای زیادی رو همراه دارد که قطعات زیادی را در بر دارد که هم اتوماتیک هست و هم نیمه اتوماتیک که پارامترهای متفاوت دارد .

 

مزایا استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک مزیت های فوق العاده ای دارد که نسبت به همه روش های دیگر روش های زیادی را در بردارد که همه این ها قطعات زیادی را در بردارند که این قطعات پلاستیکی در ساخت دستگاه تزریق پلاستیک را دارد که از جمله:
. دقت بالا: دستگاه های تزریق پلاستیک قطعات زیادی دارد که میشود با دقت زیاد آن ها را ایجاد کرد.
سرعت بالا: دستگاه تزریق پلاستیک که قطعاتی با سرعت زیاد بالا در آن ها تولید میشود.
تنوع : دستگاه های تزریق پلاستیک میتواند قطعات زیادی را تولید کند که تنوع و مدل های مختلفی در آن وجود دارد.
کارایی: دستگاه های تزریق پلاستیک ماشین های زیاد و کارآمدی در آن ها وجود دارد که خیلی کارآمد هستند .
هزینه کم: دستگاه تزریق پلاستیک نسبتا با همه روش های که دارن. تولید قطعات پلاستیکی به صرفه تر دارند.

اجزای دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک با دستگاه قالب گیری تزریقی از مدل ها و تنوع ها و اجزای مختلفی ایجاد شده که چند مورد در اینجا ذکر میکنم:
. سلیندر: سلیندر لوله فولادی هست که هیترهای الکترویکی دور آن ها احاطه شده که گرانول های زیادی را بر دارد که این گرانول ها از بین آن ها عبور میکنند.
ماردون: ماردون یا مارپیچ که میله فولادی دارای رزوه یا دندانه هست که ماردون حرکت چرخشی در رفت آمد هست که این وظیفه را در انتقال گرانول در سلیندر فشرده ساختن و ذوب بر آن ایجاد میکند که بر عهده دارنددر دستگاه تزریق پلاستیک برعهده دارد.
قالب: قالب که از جنس فولاد ساخته میشوند که فضای های زیادی هستند که پلاستیک زیادی در بر دارد که در آن دستگاه تزریق پلاستیک میشود که باعث سرد شدن قطعات و نهایی شدن در قطعات تزریق قالب پلاستیکی هستند.
گیره: گیره دستگاه تزریق پلاستیک که باعث باز بسته شدن آن ها خواهند شد که باعث ایجاد شدن آن ها خواهد شد که هنگام تزریق قالب پلاستیکی خواهد شد که باعث نیرو هیدرولیک نگه داشتن قالب آن را ایجاد خواهند کرد.
سیستم هیدرولیک: که باعث ایجاد انتقال و حرکت حرکت هیدرولیک انتقال مورد نیاز قطعات خواهند بود که در جریان ساخت ساز آن ها خواهند ایجاد کرد از پمپ، هیدروموتورها، شیرهای کنترل جریان دستگاه تزریق پلاستیک، شیرهای کنترل دبی دستگاه تزریق پلاستیک، سنسور فشاری دستگاه تزریق پلاستیک ، بلوک منفولید دستگاه تزریق پلاستیک و شیلنگ های هیدرولیک دستگاه تزریق پلاستیک را در آن ها ایجاد خواهند کرد.
کنترلر: کنترلر یک وظیفه برای ساخت و هدایت همه فرایند دستگاه تزریق پلاستیک در بر دارد که برعهده همه این ها هست که همه شیرها برقی دستگاه قالب تزریق پلاستیک ، سنسور تزریق دستگاه های تزریق پلاستیک ، لیمیت سوییچ ها دستگاه های تزریق پلاستیک ، هیترها و سایر اجزا قطعات الکترونیکی و الکترویکی دستگاه تزریق پلاستیک هستند که همه اینها به کنترلر اتصال پیدا کرده و از آن ها ایجاد فرمان برده.

بیشتر دستگاههای تزریق پلاستیک باهم خیلی فرق دارند چون از دو قسمت متفاوت هستند که اگر بخوام در اینجا توضیح بدم تزریق پلاستیک عبارت هست از:
مکنده در دستگاه تزریق پلاستیک
هاپر دستگاه تزریق پلاستیک
خشک کننده ((درایر)) در دستگاه تزریق پلاستیک
سلیندر دستگاه تزریق پلاستیک
سه عدد المنت که در بعضی از موردها میتوان گفت دستگاه تزریق پلاستیک ۴عدد المنت
سرنازل دستگاه تزریق پلاستیک
ماردون دستگاه تزریق پلاستیک
هیدروموتور دستگاه تزریق پلاستیک
جلوبرنده دستگاه تزریق پلاستیک
که همه این موردها از ابعاد و اجزا دستگاه تزریق پلاستیک هستند که در بخش هیدموتور کالسکه برای بخش عقب هستند که به انتقال مواد پلاستیکی خمیری سیلندر انجام میشود.

که بخش مهم قالب دستگاه تزریق پلاستیک را در اینجا میگویم؛
صفحات گیره دستگاه تزریق پلاستیک
کفه های قالب دستگاه تزریق پلاستیک
روبندهای دستگاه تزریق پلاستیک
جک پران دستگاه تزریق پلاستیک
سیستم خنک کننده دستگاه تزریق پلاستیک
با قرار گرفتن کفه های قالب تزریق پلاستیک مثل ماشین سبدزنی تزریق پریفوم دستگاه زیادی دارد.

واحد کنترل دستگاه تزریق پلاستیک
سیستم کنترل دارد که به دو دسته CPU و کنترل حجم از سرعت
قابلیت اندازه و مشاهده خطاهای کنترل سیستم
قابلیت ثبت ذخیره اطلاعات در حافظه داخلی دستگاه های تزریق پلاستیک
قابلیت پشتیبانی و نصب ربات بر روی دستگاه تزریق پلاستیک
نمایش دادن دما در روغن و هیدرولیک مخزن دستگاه تزریق پلاستیک
نمایش دادن صفحه نمایشگر برای بررسی و کیفیت کنترل محصول در دستگاه تزریق پلاستیک
سیستم تست عملگرایی دیجیتال ((ورودی و خروجی))
سیستم حرارت در دستگاه تزریق پلاستیک
صفحات نمایش tft
ایجاد قابلیت چند زبان با ترجمه فارسی و انگلیسی عربی

واحد تزریق دستگاه تزریق پلاستیک
هیدروموتور گشتاور بالا کارایی زیاد دستگاه تزریق پلاستیک
قابلیت پشتیبانی و تنظیمات دستگاه تزریق پلاستیک و مواد کم
ایجاد تجهیزات و بارگیری قبل از تزریق در سه حالت برای فشار زمان محل برگزاری دستگاه تزریق پلاستیک
ایجاد تجهیزات برای درب و محافظت دستگاه تزریق پلاستیک
کنترل کردن وزن تزریق پلاستیک خط کشی شدن با دقت بالا دستگاه تزریق پلاستیک
سیستم تزریق پلاستیک در چند مرحله هست.


واحد گیره دستگاه تزریق پلاستیک
قابلیت زیاد در حالت های زیاد پیچیده دستگاه تزریق پلاستیک
ایجاد تجهیزات قالب قابلیت نمایش دهنده دما فشار آب
ایجاد سیستم هیدرولیکی و پنوماتیکی برای کارایی دستگاه تزریق پلاستیک
پوشش دهی درست و صحیح در دستگاه تزریق پلاستیک
سیستم حفاظتی قالب دستگاه تزریق پلاستیک
کنترل خط الکترونیک دستگاه تزریق پلاستیک
سیستم قفل گیری دوبل در دستگاه تزریق پلاستیک
واحد هیدرولیک دستگاه تزریق پلاستیک
هیدروموتور پیستونی با گشتاور دستگاه تزریق پلاستیک
مجهز به روغن و دستگاه تزریق پلاستیک که حجم آن بالا و پایین میشود
طراحی های درست برای دسترسی داشتن به آلمان های دستگاه های تزریق پلاستیک
استفاده درست از شیر پروپرشنال و فشار صحیح دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرمی که مشتری های زیادی که ایجاد تولید قطعات پلاستیکی که مثل درب دبه، سطل، قاشق، چنگال، لیوان، جا مایع، ظروف پلاستیکی یکبار مصرف و… هست. که نام گذاری دستگاه تزریق براساس یکسری ظرفیت تزریق هست که این قدرت را ایجاد میکند که در واقع می‌توان گفت دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰گرمی دارای یکسری قدرت ۸۰الی ۱۰۰گرمی هست که در زمانی که این محصولات دستگاه های تزریق پلاستیک ۱۰۰تن هستند ماشین آلات تزریق پلاستیک چینی تناژ بالا نو و دست دوم هستند که در ایران خرید و فروش می‌شود که دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم شرکت اروند نگار ارشد در آن این محصولات قابل تامین هست و از هر لحاظ قابل قیمت و هزینه های مختلف هستند نسبت به دستگاه تزریق پلاستیک نو هست. که از مشخصات دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰ گرمی یکسری فاصله ها وجود دارد که تقریبا ۴۰سانتمتر هستند که دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰گرمی میزان یکسری ظرفیت ها در آن وجود دارد که در شرکت اروند نگار ارشد ظرفیت بالاتر۳۰۰تا۲۰۰گرم هست که قیمت دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰گرمی هست که بسیاری از این محصولات را به همراه دارد که خیلی مناسب هستند.

چگونه دنیای قطعات تزریقی پدید آمد؟

در سال ۱۸۶۸ میلادی که توسط جان وسلی هایت این دستگاه تولید شد که اولین بار برای توپ های بیلیاردی آن را ساختند چون تنها روش برای ساختن بود در سال ۱۸۷۲ هم جان و برادرش اولین دستگاه تزریق رو ساختن که در مقایسه با ماشین آلات ساده کمتر بودند. که این دستگاه واسطه های در این بین هم بود پیستون داخل سیلندری داغ قالب های زیادی در آن تزریق خواهند شد پیراهن ، دکمه، شانه های زیادی هستند که تولید خواهند شد. که در دهه ۱۹۴۰ بخاطر اینکه محصولات ارزان نابود هستند که قالب های چشمگیری داشته هست. در سال ۱۹۴۶ جیمز هندری اولین دستگاه تزریق مارپیچی اختراع کرد در صنعت پلاستیک هست داخل آنها هم سلیندر هم هست که در این عصر دستگاه های تزریق مارپیچی ۹۵٪ از سهم شرکت های دیگر را تشکیل میدهند که در قالب تزریق سیر تکامل از شانه به محصولات صنایع پزشکی اسباب بازی هستند در ساخت ساز ها به همراه دارد که در طی این سال ها هم تغییرات زیادی هم داشتند.
قالب بطری که همان قالب گیری تزریقی هست که تولیدات مثل محصولات پلاستیکی تزریقی_که براساس ترموپلاستیک و ترموست ها ایجاد خواهد شد. که بعد از این سیلندری داغ و بعد توسط مارپیچ قالب های زیادی وجود دارد که قطعه قالب سرد سخت هست که طراحی قطعه توسط طراحان صنعتی زیادی در بر دارد که با قطعه قالب سازی ساخته خواهد شد. که این قالب ها که تزریق هستند اکثرا طی این مدت قالب گیری ویژگی های قطعه طراحی میکند که قالب آن ها باعث کوچکترین اشیا اتوموبیل ها را در آن مورد استفاده قرار خواهند داد.

خرید دستگاه تزریق پلاستیک

اروند نگار ارشد از نمایندگان فروش معتبر و برند در هر زمینه از دستگاه تزریق پلاستیک هست که این باعث برندسازی با سابقه فوق العاده در صنعت تزریق پلاستیک هست که ما در این زمینه یکی از پیشگامان بازار هستیم که دستگاه تزریق پلاستیک توسط شرکت اروند نگار ارشد هست که از بروزرسانی و آپدیت ترین کارها در این صنعت وجود دارد که این دستگاه با بهترین بهره گیری از بهترین فناوری های مدرن و پیشرفته که تزریق پلاستیک در هر قالب و قطعات را برخوردار هستند که کیفیت زیاد و دقت بالا خواهند داشت که با تیم با تجربه و متعهد خواهند بود که این خدمات راه اندازی آموزش را به همراه خواهند داشت که دستگاه تزریق پلاستیک خدمات زیادی دارد همراه گارانتی تزریق پلاستیک که هم متعهد هست و هم باتجربه که این خدمات به مشتری های خود ارائه خواهد داد که به طور کلی مورد استفاده بیشتر قرار خواهد گرفت که باعث ساخت ساز تهیه تعویض دستگاه تزریق پلاستیک هستند که بازار رقابت تزریق پلاستیک هست که همین امر در شرکت اروند نگار ارشد که باعث پلاستیک هست که اگر به دنبال این هستید که دستگاه تزریق پلاستیک با کیفیت داشته باشید قابلیت زیادی را هم به همراه خواهید داشت که خدمات فوق العاده حرفه ایی را به همراه خواهد داشت که در حال حاضر هم دستگاه تزریق پلاستیک و همه محصولات دستگاه تزریق پلاستیک را به همراه خواهد داشت که در برترین صنایع صنعت تولیدی پلاستیک در کشور اروپا و آمریکا شمالی مورد ارزیابی قرار دارد که شناخته خواهد شد ‌.

خب باید این موضوع رو خدمتتون عرض کنم که خرید دستگاه تزریق پلاستیک در شرکت اروند نگر ارشد یکی از باسابقه نرین موضوعات هست که تا این دهه به آن پرداخته میشود که تیم قدرتمند ما به این موضوع خواهد پرداخت

دستگاه تزریق پلاستیک 150 گرمی

براساس ظرفیت تزریق ۱۵۰ گرمی دستگاه تزریق بین ۱۰۰الی ۱۲۰ هستند که تولید محصولات پلاستیکی هست که درب بطری دبه پلاستیکی قطعات صنعتی ریز و … هست که شرکت اروند نگار ارشد ساخت ساز دستگاه تزریق پلاستیک ۱۵۰ گرمی که قابل فعال بودن هست و خدمات خیلی زیادی در آن دربر دارد که این خدمات VIP مشتریان بزرگوار هست.

دستگاه تزریق پلاستیک چینی

اگر بخواهیم راجب دستگاه تزریق پلاستیک چینی صحبت کنیم دستگاه تزریق پلاستیک چینی به دو دسته اصلی که واحد تزریق و واحد گیره هست اجزا آن تشکیل شده که این قالب بکار برد ترین فرایند های مورد ارزیابی شده که روش تولید از اندازه پیچیدگی متفاوت هست .
که عملکرد دستگاه تزریق پلاستیک ماشین آلات چینی
که بازیابی دستگاه تزریق پلاستیک با یکسری امکانات و قالب ها ۲نوع مختلف دارد که هم باز میشود و هم بسته .
که یکسری مشخصات هم وجود دارد مرتبط با دستگاه تزریق پلاستیک چینی که برند آن معتبر هست در شرکت لیسانگ، هایتین، یوشاگ، هایونگ، هایدا بوده.
که این فرایند تزریق پلاستیک چینی پلی کربنات، پلی استایرن ، پلی اتیلن ، ولی پروپیلن ، پلی وستل کلراید، اکریلیک و تفاوت برای همه استفاده میشود.